جمعه، 1 بهمن 1400
بروز ترین منبع خبر در غرب گیلان » همه دسته بندی ها » اجتماعی » سلامت زنان در جامعه بسیار حائز اهمیت است

سلامت زنان در جامعه بسیار حائز اهمیت است

0
70
پرینت
کد خبر: 103


به گفته فرماندار ماسال جایگاه زنان در جامعه و نقش آنها در توسعه همه جانبه  کشور بسیار زیاد است و سلامت و بهداشت زنان یکی از الویت های اساسی است
فرماندار ماسال


به گزارش آویشو خبر به مناسبت هفته ی سلامت بانوان نشستی در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور مهندس وحید پور حضرت فرماندار شهرستان ماسال برگزار شد.

وحید پور حضرت، فرمانار ماسال، با اشاره بر اهمیت حضور زنان در جامعه و نقش آنها در توسعه همه جانبه کشور اظهار کرد: بانوان  نقش مهم و تاثیر گذاری در جامعه دارند  و سلامت و بهداشت آنها یکی از اولویت های اساسی جامعه و اهداف توسعه هزاره سوم است. 

وی با تاکید بر مشکلات زنان در حوزه سلامت و بهداشت افزود:سلامت چه به صورت فردی و چه به صورت اجتماعی  بی تردید از مهم ترین مسائل حیاتی است .

فرماندار شهرستان ماسال سلامتی راشرط اصلی ایفای نقش های اجتماعی دانست و گفت:انسان ها زمانی می توانند فعالیت کامل داشته باشند که هم خود سالم باشند و هم جامعه آن هارا سالم بداند.

پور حضرت با تاکید بر اینکه آموزش بهداشت عامل مهمی برای ارتقای تندرستی است و باید توجه داشت که در این زمینه فعالیت  داشت و آموزش داده بشود خاطر نشان کرد :باید توجه داشت که آموزش یکی از معیارهای کلیدی پیشرفت است و آموزش در حوزه سلامت می تواند در رفاه اقتصادی،اجتماعی،فرهنگی و رشد و توسعه تعالی جامعه تاثیر بسزایی داشته باشد.

فرماندار ماسال با اشاره بر اینکه سلامت زنان در جامعه بسیار حائز اهمیت است اظهار کرد:زنان و دختران با توجه به جنسیت خود و به تبع آن مسئولیت ایفای   نقش مورد انتظار جامعه،دارای شرایط خاصی هستند.

پور حضرت  با اشاره بر اینکه دختران امروز مادران آینده این سرزمین هستند، گفت:دختران امروز به واسطه جلوه  نقش مادر  از نقش کلیدی در آینده سازی کشور برخوردارند.

انتهای پیام /84024
qrcode
×

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید